Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23620
- Articol:c5688d4e0
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Bază detașabilă :este
- Blender :este
- Capacitate bol :3 l
- Cârlige pentru aluat :este
- Culoare :alb
- Funcţie Pulse :este
- Funcţie Turbo :este
- Greutate :2.075 kg
- Lungime cablu :1.3 m
- Material bol :plastic
- Material carcasă :plastic
- Numar viteze :5
- Putere :450 W
- Stativ cu bol rotativ :nu este
- Țara producătoare :Slovenia
- Teluri :este
- Tip mixer :de mână
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Bază detașabilă | este |
| Blender | este |
| Capacitate bol | 3 l |
| Cârlige pentru aluat | este |
| Culoare | alb |
| Funcţie Pulse | este |
| Funcţie Turbo | este |
| Greutate | 2.075 kg |
| Lungime cablu | 1.3 m |
| Material bol | plastic |
| Material carcasă | plastic |
| Numar viteze | 5 |
| Putere | 450 W |
| Stativ cu bol rotativ | nu este |
| Țara producătoare | Slovenia |
| Teluri | este |
| Tip mixer | de mână |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa