Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23696
- Articol:b3d0e1c04
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Buton pentru decuplare accesorii :este
- Cârlige pentru aluat :este
- Culoare :alb
- Funcţie Pulse :este
- Funcţie Turbo :este
- Greutate :0.9 kg
- Lungime cablu :1.4 m
- Material carcasă :plastic
- Numar viteze :4
- Putere :375 W
- Teluri :este
- Tip mixer :de mână
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Buton pentru decuplare accesorii | este |
| Cârlige pentru aluat | este |
| Culoare | alb |
| Funcţie Pulse | este |
| Funcţie Turbo | este |
| Greutate | 0.9 kg |
| Lungime cablu | 1.4 m |
| Material carcasă | plastic |
| Numar viteze | 4 |
| Putere | 375 W |
| Teluri | este |
| Tip mixer | de mână |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






