Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23861
- Articol:d39e8e6c4
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Accesoriu pentru aluat :este
- Accesoriu pentru frământat :este
- Capacitate bol :4.5
- Culoare :medalion de argint
- Depozitarea cablului :este
- Dimensiuni :411х314х342 mm
- Duză de amestecare :este
- Funcţia Puls :este
- Greutate :10 kg
- Lungime cablu de alimentare :1 m
- Material bol :inox
- Material carcasă :metal
- Număr de viteze :10
- Putere :1500 W
- Tip control :electronic
- Arată toate specificatiile
22.124 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 4166 Lei / lună |
2323 Lei / lună |
1708 Lei / lună |
1401 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Accesoriu pentru aluat | este |
| Accesoriu pentru frământat | este |
| Capacitate bol | 4.5 |
| Culoare | medalion de argint |
| Depozitarea cablului | este |
| Dimensiuni | 411х314х342 mm |
| Duză de amestecare | este |
| Funcţia Puls | este |
| Greutate | 10 kg |
| Lungime cablu de alimentare | 1 m |
| Material bol | inox |
| Material carcasă | metal |
| Număr de viteze | 10 |
| Putere | 1500 W |
| Tip control | electronic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
