Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30771
- Articol:A1431177
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime cuvă:120 mm
- Culoare:crom
- Dimensiuni:500x450 mm
- Finisaj suprafaţă:satin
- Formă:pătrată
- Grosime:0.4 mm
- Material :inox
- Număr cuve:1
- Producător:Sanitec
- Tip montare:încastrabilă
- Versiune montare:ireversibilă
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime cuvă | 120 mm |
| Culoare | crom |
| Dimensiuni | 500x450 mm |
| Finisaj suprafaţă | satin |
| Formă | pătrată |
| Grosime | 0.4 mm |
| Material | inox |
| Număr cuve | 1 |
| Producător | Sanitec |
| Tip montare | încastrabilă |
| Versiune montare | ireversibilă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
