Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30499
- Articol:A1397208
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime cuvă:160 mm
- Adâncime cuvă auxiliară:160 mm
- Culoare:inox
- Diametrul găurii de scurgere:90 mm
- Dimensiuni:780х480 mm
- Dimensiuni cuvă:340х240 mm
- Dimensiuni cuvă auxiliară:340х240 mm
- Finisaj suprafaţă:lustruită
- Formă:dreptunghiulară
- Grosime:0.6 mm
- Material :inox
- Număr cuve:2
- Producător:Freddo
- Sifon inclus:da
- Tip montare:încastrabilă
- Versiune montare:ireversibilă
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime cuvă | 160 mm |
| Adâncime cuvă auxiliară | 160 mm |
| Culoare | inox |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Dimensiuni | 780х480 mm |
| Dimensiuni cuvă | 340х240 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 340х240 mm |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Formă | dreptunghiulară |
| Grosime | 0.6 mm |
| Material | inox |
| Număr cuve | 2 |
| Producător | Freddo |
| Sifon inclus | da |
| Tip montare | încastrabilă |
| Versiune montare | ireversibilă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa