Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30494
- Articol:A1416039
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime cuvă:180 mm
- Culoare:inox
- Dimensiuni:780x490 mm
- Dimensiuni cuvă:350x420 mm
- Finisaj suprafaţă:mat
- Formă:dreptunghiulară
- Material :inox
- Număr cuve:1
- Producător:Freddo
- Tip montare:încastrabilă
- Versiune montare:ireversibilă
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime cuvă | 180 mm |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni | 780x490 mm |
| Dimensiuni cuvă | 350x420 mm |
| Finisaj suprafaţă | mat |
| Formă | dreptunghiulară |
| Material | inox |
| Număr cuve | 1 |
| Producător | Freddo |
| Tip montare | încastrabilă |
| Versiune montare | ireversibilă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

