Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30514
- Articol:A1416243
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime cuvă:180 mm
- Aripă:da
- Culoare:crom
- Diametrul găurii de scurgere:90 mm
- Dimensiuni:800x500 mm
- Finisaj suprafaţă:anticalcar
- Formă:dreptunghiulară
- Grosime:0.6 mm
- Material :inox
- Număr cuve:1
- Poziția aripii:în dreapta
- Producător:Freddo
- Tip montare:încastrabilă
- Versiune montare:ireversibilă
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime cuvă | 180 mm |
| Aripă | da |
| Culoare | crom |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Dimensiuni | 800x500 mm |
| Finisaj suprafaţă | anticalcar |
| Formă | dreptunghiulară |
| Grosime | 0.6 mm |
| Material | inox |
| Număr cuve | 1 |
| Poziția aripii | în dreapta |
| Producător | Freddo |
| Tip montare | încastrabilă |
| Versiune montare | ireversibilă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
