Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30428
- Articol:A737094
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime cuvă:200 mm
- Culoare:șampanie
- Diametrul găurii de scurgere:90 mm
- Dimensiuni:⌀510 mm
- Dimensiuni cuvă:⌀400 mm
- Formă:rotundă
- Material :piatră artificială
- Număr cuve:1
- Producător:Florentina
- Scurgere preaplin:da
- Tip montare:încastrabilă
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Culoare | șampanie |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Dimensiuni | ⌀510 mm |
| Dimensiuni cuvă | ⌀400 mm |
| Formă | rotundă |
| Material | piatră artificială |
| Număr cuve | 1 |
| Producător | Florentina |
| Scurgere preaplin | da |
| Tip montare | încastrabilă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





