Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22543
- Articol:1eea201bd
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- acoperire non-stick :este
- Carcasă :plastic
- Controlul :mecanic
- Culoare :alb
- Dimensiuni :400x270x120 mm
- Greutate :3.4 kg
- Indicator lansare de lucru :este
- Lățimea de lucru :225 mm
- Localizare :transportabil
- Lungimea de lucru :335 mm
- Putere :1600 W
- Suprafață detașabil :este
- Tava pentru picaturi :este
- Termostat reglabil :este
- Tip grătar :barbecue
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| acoperire non-stick | este |
| Carcasă | plastic |
| Controlul | mecanic |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 400x270x120 mm |
| Greutate | 3.4 kg |
| Indicator lansare de lucru | este |
| Lățimea de lucru | 225 mm |
| Localizare | transportabil |
| Lungimea de lucru | 335 mm |
| Putere | 1600 W |
| Suprafață detașabil | este |
| Tava pentru picaturi | este |
| Termostat reglabil | este |
| Tip grătar | barbecue |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






