Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22521
- Articol:c0c00c172
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- acoperire non-stick :este
- Carcasă :metal
- Controlul :mecanic
- Culoare :inox
- Dezactivare în caz de supraîncălzire :este
- Dimensiuni :250x180x80 mm
- Element de încălzire :TEN
- Greutate :2.4 kg
- Indicator lansare de lucru :este
- Lățimea de lucru :170 mm
- Localizare :pe masa
- Lungimea de lucru :245 mm
- Putere :1500 W
- Suprafață de lucru :245x170 mm
- Suprafață detașabil :este
- Tava pentru picaturi :este
- Termostat reglabil :este
- Tip grătar :închis
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| acoperire non-stick | este |
| Carcasă | metal |
| Controlul | mecanic |
| Culoare | inox |
| Dezactivare în caz de supraîncălzire | este |
| Dimensiuni | 250x180x80 mm |
| Element de încălzire | TEN |
| Greutate | 2.4 kg |
| Indicator lansare de lucru | este |
| Lățimea de lucru | 170 mm |
| Localizare | pe masa |
| Lungimea de lucru | 245 mm |
| Putere | 1500 W |
| Suprafață de lucru | 245x170 mm |
| Suprafață detașabil | este |
| Tava pentru picaturi | este |
| Termostat reglabil | este |
| Tip grătar | închis |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






