Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22546
- Articol:055e34727
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- acoperire non-stick :este
- Carcasă :metal
- Controlul :mecanic
- Culoare :inox
- Greutate :2.5 kg
- Indicator lansare de lucru :este
- Lățimea de lucru :210 mm
- Localizare :transportabil
- Lungimea de lucru :240 mm
- Putere :2000 W
- Tava pentru picaturi :este
- Timer :este
- Tip grătar :închis
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| acoperire non-stick | este |
| Carcasă | metal |
| Controlul | mecanic |
| Culoare | inox |
| Greutate | 2.5 kg |
| Indicator lansare de lucru | este |
| Lățimea de lucru | 210 mm |
| Localizare | transportabil |
| Lungimea de lucru | 240 mm |
| Putere | 2000 W |
| Tava pentru picaturi | este |
| Timer | este |
| Tip grătar | închis |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






