Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22550
- Articol:f70d7ec2f
- Disponibilitate:În stock101
- acoperire non-stick :este
- Carcasă :plastic
- Controlul :mecanic
- Culoare :negru
- Dimensiuni :417x318x201 mm
- Element de încălzire :TEN
- Greutate :4 kg
- Indicator lansare de lucru :este
- Lățimea de lucru :220 mm
- Localizare :transportabil
- Lungimea de lucru :300 mm
- Număr de niveluri al grătarului :3
- Putere :1600 W
- Suprafață detașabil :este
- Țara producătoare :China
- Tip grătar :barbecue
- Arată toate specificatiile
1.484 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 279 Lei / lună |
155 Lei / lună |
114 Lei / lună |
93 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| acoperire non-stick | este |
| Carcasă | plastic |
| Controlul | mecanic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 417x318x201 mm |
| Element de încălzire | TEN |
| Greutate | 4 kg |
| Indicator lansare de lucru | este |
| Lățimea de lucru | 220 mm |
| Localizare | transportabil |
| Lungimea de lucru | 300 mm |
| Număr de niveluri al grătarului | 3 |
| Putere | 1600 W |
| Suprafață detașabil | este |
| Țara producătoare | China |
| Tip grătar | barbecue |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
