Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22558
- Articol:102bc36d7
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Controlul :mecanic
- Culoare :inox/negru
- Dimensiuni :210x570x390 mm
- Greutate :27.2 kg
- În plus :materialul suprafeței de lucru - fontă emailată
- Indicator lansare de lucru :este
- Lățimea de lucru :230 mm
- Localizare :pe masa
- Lungimea de lucru :475 mm
- Putere :3600 W
- Țara producătoare :China
- Tava pentru picaturi :este
- Termostat reglabil :este
- Tip grătar :panini press
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Controlul | mecanic |
| Culoare | inox/negru |
| Dimensiuni | 210x570x390 mm |
| Greutate | 27.2 kg |
| În plus | materialul suprafeței de lucru - fontă emailată |
| Indicator lansare de lucru | este |
| Lățimea de lucru | 230 mm |
| Localizare | pe masa |
| Lungimea de lucru | 475 mm |
| Putere | 3600 W |
| Țara producătoare | China |
| Tava pentru picaturi | este |
| Termostat reglabil | este |
| Tip grătar | panini press |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






