Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22548
- Articol:7825eba3a
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Carcasă :metal
- Controlul :mecanic
- Culoare :inox/negru
- Dimensiuni :580x330x215 mm
- Greutate :9 kg
- Indicator lansare de lucru :este
- Localizare :pe masa
- Putere :1400 W
- Termostat reglabil :este
- Tip grătar :role
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Carcasă | metal |
| Controlul | mecanic |
| Culoare | inox/negru |
| Dimensiuni | 580x330x215 mm |
| Greutate | 9 kg |
| Indicator lansare de lucru | este |
| Localizare | pe masa |
| Putere | 1400 W |
| Termostat reglabil | este |
| Tip grătar | role |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






