Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22504
- Articol:efd45c98f
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- acoperire non-stick :este
- Carcasă :aluminiu
- Culoare :inox
- Dimensiuni :535x74x282 mm
- Greutate :3.2 kg
- În plus :mânerele nu se încăllzesc
- Indicator lansare de lucru :este
- Lățimea de lucru :370 mm
- Localizare :pe masa
- Lungimea de lucru :270 mm
- Număr de niveluri al grătarului :1
- Putere :1400 W
- Suprafață de lucru :370x270 mm
- Suprafață detașabil :este
- Tava pentru picaturi :este
- Tip grătar :deschis
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| acoperire non-stick | este |
| Carcasă | aluminiu |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni | 535x74x282 mm |
| Greutate | 3.2 kg |
| În plus | mânerele nu se încăllzesc |
| Indicator lansare de lucru | este |
| Lățimea de lucru | 370 mm |
| Localizare | pe masa |
| Lungimea de lucru | 270 mm |
| Număr de niveluri al grătarului | 1 |
| Putere | 1400 W |
| Suprafață de lucru | 370x270 mm |
| Suprafață detașabil | este |
| Tava pentru picaturi | este |
| Tip grătar | deschis |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






