Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22507
- Articol:57d1dcff0
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- acoperire non-stick :este
- Carcasă :plastic
- Controlul :mecanic
- Culoare :negru
- Dimensiuni :350x135x305 mm
- Element de încălzire :TEN
- Greutate :2.4 kg
- Indicator lansare de lucru :este
- Lățimea de lucru :290 mm
- Localizare :transportabil
- Lungimea cablului :1 m
- Lungimea de lucru :220 mm
- Număr de niveluri al grătarului :4
- Putere :1800 W
- Suprafață de lucru :290x220 mm
- Termostat reglabil :este
- Tip grătar :panini press
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| acoperire non-stick | este |
| Carcasă | plastic |
| Controlul | mecanic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 350x135x305 mm |
| Element de încălzire | TEN |
| Greutate | 2.4 kg |
| Indicator lansare de lucru | este |
| Lățimea de lucru | 290 mm |
| Localizare | transportabil |
| Lungimea cablului | 1 m |
| Lungimea de lucru | 220 mm |
| Număr de niveluri al grătarului | 4 |
| Putere | 1800 W |
| Suprafață de lucru | 290x220 mm |
| Termostat reglabil | este |
| Tip grătar | panini press |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa