Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22505
- Articol:4cec2eb0b
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Culoare :argintiu
- Dimensiuni :110х290х250 mm
- Element de încălzire :TEN
- Greutate :1.45 kg
- Indicator lansare de lucru :este
- Lățimea de lucru :230 mm
- Localizare :pe masa
- Lungimea de lucru :145 mm
- Număr de niveluri al grătarului :1
- Putere :750 W
- Tip grătar :închis
- Arată toate specificatiile
450 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Culoare | argintiu |
| Dimensiuni | 110х290х250 mm |
| Element de încălzire | TEN |
| Greutate | 1.45 kg |
| Indicator lansare de lucru | este |
| Lățimea de lucru | 230 mm |
| Localizare | pe masa |
| Lungimea de lucru | 145 mm |
| Număr de niveluri al grătarului | 1 |
| Putere | 750 W |
| Tip grătar | închis |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa