Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22515
- Articol:0f262147e
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Controlul :mecanic
- Dimensiuni :110х290х250 mm
- Element de încălzire :TEN
- Indicator lansare de lucru :este
- Lățimea de lucru :235 mm
- Localizare :transportabil
- Putere :1800 W
- Suprafață de lucru :280х235 mm
- Termostat reglabil :este
- Tip grătar :închis
- Arată toate specificatiile
690 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 129 Lei / lună |
72 Lei / lună |
53 Lei / lună |
43 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Controlul | mecanic |
| Dimensiuni | 110х290х250 mm |
| Element de încălzire | TEN |
| Indicator lansare de lucru | este |
| Lățimea de lucru | 235 mm |
| Localizare | transportabil |
| Putere | 1800 W |
| Suprafață de lucru | 280х235 mm |
| Termostat reglabil | este |
| Tip grătar | închis |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
