Доставка заказов по Кишиневу осуществляется бесплатно. Стоимость доставки в пригороды Кишинева составляет 50 лей.
- Производитель:
- Модель:22406
- Артикул:b18d15c96
- Доступно:Есть в наличии101
- Capacitate tocare :2.3 kg/min
- Depozitare integrată pentru accesorii :este
- Duză pentru cârnați :este
- Duză pentru kebbe :este
- Lungime cablu :1.2 m
- Numarul de grătare de tocat :2
- Picioruse de cauciuc :este
- Protectie la suprasolicitare :este
- Putere nominală :700 W
- Tavă :plastic
- Показать все характеристики
2 199 Lei
Есть в наличии
Доставка по Кишиневу: завтра, бесплатно
Купить в кредит
| 6 мес. | 12 мес. | 18 мес. | 24 мес. |
| 414 Леев / месяц |
230 Леев / месяц |
169 Леев / месяц |
139 Леев / месяц |
| Купить в кредит | |||
| Описание | |
| Capacitate tocare | 2.3 kg/min |
| Depozitare integrată pentru accesorii | este |
| Duză pentru cârnați | este |
| Duză pentru kebbe | este |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Numarul de grătare de tocat | 2 |
| Picioruse de cauciuc | este |
| Protectie la suprasolicitare | este |
| Putere nominală | 700 W |
| Tavă | plastic |
Пока не было вопросов.
Romana






