Доставка заказов по Кишиневу осуществляется бесплатно. Стоимость доставки в пригороды Кишинева составляет 50 лей.
- Производитель:
- Модель:22370
- Артикул:99c9a9c2c
- Доступно:Есть в наличии101
- Capacitate tocare :1.9 kg/min
- Diametru gaura :3/4,7/7,5 mm
- Duză de răzătoare :este
- Duză pentru cârnați :este
- Duză pentru maruntire :este
- Duză pentru suc de tomate :este
- Funcţie revers :este
- Numarul de grătare de tocat :3
- Protectie la suprasolicitare :este
- Putere nominală :500 W
- Tavă :inox
- Показать все характеристики
2 399 Lei
Есть в наличии
Доставка по Кишиневу: сегодня, бесплатно
Купить в кредит
| 6 мес. | 12 мес. | 18 мес. | 24 мес. |
| 451 Леев / месяц |
251 Леев / месяц |
185 Леев / месяц |
151 Леев / месяц |
| Купить в кредит | |||
| Описание | |
| Capacitate tocare | 1.9 kg/min |
| Diametru gaura | 3/4,7/7,5 mm |
| Duză de răzătoare | este |
| Duză pentru cârnați | este |
| Duză pentru maruntire | este |
| Duză pentru suc de tomate | este |
| Funcţie revers | este |
| Numarul de grătare de tocat | 3 |
| Protectie la suprasolicitare | este |
| Putere nominală | 500 W |
| Tavă | inox |
Пока не было вопросов.
Romana


