Доставка заказов по Кишиневу осуществляется бесплатно. Стоимость доставки в пригороды Кишинева составляет 50 лей.
- Производитель:
- Модель:22373
- Артикул:631bddc98
- Доступно:Нет в наличии0
- Capacitate tocare :3.5 kg/min
- Depozitare integrată pentru accesorii :este
- Diametru gaura :4,8 mm
- Dimensiuni :254x199x295 mm
- Duză pentru cârnați :este
- Duză pentru kebbe :este
- Duză pentru suc de tomate :este
- Funcţie revers :este
- Numarul de grătare de tocat :3
- Picioruse de cauciuc :este
- Protectie la suprasolicitare :este
- Putere nominală :700 W
- Storcator :este
- Tavă :plastic
- Показать все характеристики
Цену уточняйте
Нет в наличии
Товар временно отсутствует на складе. Для уточнения наличия или срока поставки, пожалуйста, свяжитесь с нами.
| Описание | |
| Capacitate tocare | 3.5 kg/min |
| Depozitare integrată pentru accesorii | este |
| Diametru gaura | 4,8 mm |
| Dimensiuni | 254x199x295 mm |
| Duză pentru cârnați | este |
| Duză pentru kebbe | este |
| Duză pentru suc de tomate | este |
| Funcţie revers | este |
| Numarul de grătare de tocat | 3 |
| Picioruse de cauciuc | este |
| Protectie la suprasolicitare | este |
| Putere nominală | 700 W |
| Storcator | este |
| Tavă | plastic |
Пока не было вопросов.
Romana




