Доставка заказов по Кишиневу осуществляется бесплатно. Стоимость доставки в пригороды Кишинева составляет 50 лей.
- Производитель:
- Модель:22508
- Артикул:4e0186925
- Доступно:Нет в наличии0
- Controlul :mecanic
- Dimensiuni :375x135x315 mm
- Indicator lansare de lucru :este
- Lățimea de lucru :340 mm
- Localizare :pe masa
- Lungimea cablului :1 m
- Mini tava de copt :nu este
- Număr de niveluri al grătarului :4
- Putere :1800 W
- Suprafață de lucru :340x230 mm
- Suprafață detașabil :nu este
- Tip grătar :deschis
- Показать все характеристики
Цену уточняйте
Нет в наличии
Товар временно отсутствует на складе. Для уточнения наличия или срока поставки, пожалуйста, свяжитесь с нами.
| Описание | |
| Controlul | mecanic |
| Dimensiuni | 375x135x315 mm |
| Indicator lansare de lucru | este |
| Lățimea de lucru | 340 mm |
| Localizare | pe masa |
| Lungimea cablului | 1 m |
| Mini tava de copt | nu este |
| Număr de niveluri al grătarului | 4 |
| Putere | 1800 W |
| Suprafață de lucru | 340x230 mm |
| Suprafață detașabil | nu este |
| Tip grătar | deschis |
Пока не было вопросов.
Romana