Доставка заказов по Кишиневу осуществляется бесплатно. Стоимость доставки в пригороды Кишинева составляет 50 лей.
- Производитель:
- Модель:24036
- Артикул:c38bd134f
- Доступно:Есть в наличии101
- Control variabil al crustei :6 moduri
- Dimensiuni :17x25x15 cm
- Funcţie de anulare :este
- Lungime cablu alimentare :0.9 m
- Putere :700 W
- Sistem de stocare a cablului :este
- Tavă de firimituri detaşabilă :este
- Tip control :mecanic
- Показать все характеристики
339 Lei
Есть в наличии
Доставка по Кишиневу: завтра, ~ 50 MDL
| Описание | |
| Control variabil al crustei | 6 moduri |
| Dimensiuni | 17x25x15 cm |
| Funcţie de anulare | este |
| Lungime cablu alimentare | 0.9 m |
| Putere | 700 W |
| Sistem de stocare a cablului | este |
| Tavă de firimituri detaşabilă | este |
| Tip control | mecanic |
Пока не было вопросов.
Romana