Доставка заказов по Кишиневу осуществляется бесплатно. Стоимость доставки в пригороды Кишинева составляет 50 лей.
- Производитель:
- Модель:22521
- Артикул:c0c00c172
- Доступно:Нет в наличии0
- Controlul :mecanic
- Dezactivare în caz de supraîncălzire :este
- Dimensiuni :250x180x80 mm
- Element de încălzire :TEN
- Indicator lansare de lucru :este
- Lățimea de lucru :170 mm
- Localizare :pe masa
- Putere :1500 W
- Suprafață de lucru :245x170 mm
- Suprafață detașabil :este
- Tava pentru picaturi :este
- Termostat reglabil :este
- Tip grătar :închis
- Показать все характеристики
Цену уточняйте
Нет в наличии
Товар временно отсутствует на складе. Для уточнения наличия или срока поставки, пожалуйста, свяжитесь с нами.
| Описание | |
| Controlul | mecanic |
| Dezactivare în caz de supraîncălzire | este |
| Dimensiuni | 250x180x80 mm |
| Element de încălzire | TEN |
| Indicator lansare de lucru | este |
| Lățimea de lucru | 170 mm |
| Localizare | pe masa |
| Putere | 1500 W |
| Suprafață de lucru | 245x170 mm |
| Suprafață detașabil | este |
| Tava pentru picaturi | este |
| Termostat reglabil | este |
| Tip grătar | închis |
Пока не было вопросов.
Romana






