Доставка заказов по Кишиневу осуществляется бесплатно. Стоимость доставки в пригороды Кишинева составляет 50 лей.
- Производитель:
- Модель:22550
- Артикул:f70d7ec2f
- Доступно:Есть в наличии101
- Controlul :mecanic
- Dimensiuni :417x318x201 mm
- Element de încălzire :TEN
- Indicator lansare de lucru :este
- Lățimea de lucru :220 mm
- Localizare :transportabil
- Număr de niveluri al grătarului :3
- Putere :1600 W
- Suprafață detașabil :este
- Tip grătar :barbecue
- Показать все характеристики
1 484 Lei
Есть в наличии
Доставка по Кишиневу: завтра, бесплатно
Купить в кредит
| 6 мес. | 12 мес. | 18 мес. | 24 мес. |
| 279 Леев / месяц |
155 Леев / месяц |
114 Леев / месяц |
93 Леев / месяц |
| Купить в кредит | |||
| Описание | |
| Controlul | mecanic |
| Dimensiuni | 417x318x201 mm |
| Element de încălzire | TEN |
| Indicator lansare de lucru | este |
| Lățimea de lucru | 220 mm |
| Localizare | transportabil |
| Număr de niveluri al grătarului | 3 |
| Putere | 1600 W |
| Suprafață detașabil | este |
| Tip grătar | barbecue |
Пока не было вопросов.
Romana
