Доставка заказов по Кишиневу осуществляется бесплатно. Стоимость доставки в пригороды Кишинева составляет 50 лей.
- Производитель:
- Модель:22504
- Артикул:efd45c98f
- Доступно:Нет в наличии0
- Dimensiuni :535x74x282 mm
- În plus :mânerele nu se încăllzesc
- Indicator lansare de lucru :este
- Lățimea de lucru :370 mm
- Localizare :pe masa
- Număr de niveluri al grătarului :1
- Putere :1400 W
- Suprafață de lucru :370x270 mm
- Suprafață detașabil :este
- Tava pentru picaturi :este
- Tip grătar :deschis
- Показать все характеристики
Цену уточняйте
Нет в наличии
Товар временно отсутствует на складе. Для уточнения наличия или срока поставки, пожалуйста, свяжитесь с нами.
| Описание | |
| Dimensiuni | 535x74x282 mm |
| În plus | mânerele nu se încăllzesc |
| Indicator lansare de lucru | este |
| Lățimea de lucru | 370 mm |
| Localizare | pe masa |
| Număr de niveluri al grătarului | 1 |
| Putere | 1400 W |
| Suprafață de lucru | 370x270 mm |
| Suprafață detașabil | este |
| Tava pentru picaturi | este |
| Tip grătar | deschis |
Пока не было вопросов.
Romana






