Доставка заказов по Кишиневу осуществляется бесплатно. Стоимость доставки в пригороды Кишинева составляет 50 лей.
- Производитель:
- Модель:22507
- Артикул:57d1dcff0
- Доступно:Нет в наличии0
- Controlul :mecanic
- Dimensiuni :350x135x305 mm
- Element de încălzire :TEN
- Indicator lansare de lucru :este
- Lățimea de lucru :290 mm
- Localizare :transportabil
- Lungimea cablului :1 m
- Număr de niveluri al grătarului :4
- Putere :1800 W
- Suprafață de lucru :290x220 mm
- Termostat reglabil :este
- Tip grătar :panini press
- Показать все характеристики
Цену уточняйте
Нет в наличии
Товар временно отсутствует на складе. Для уточнения наличия или срока поставки, пожалуйста, свяжитесь с нами.
| Описание | |
| Controlul | mecanic |
| Dimensiuni | 350x135x305 mm |
| Element de încălzire | TEN |
| Indicator lansare de lucru | este |
| Lățimea de lucru | 290 mm |
| Localizare | transportabil |
| Lungimea cablului | 1 m |
| Număr de niveluri al grătarului | 4 |
| Putere | 1800 W |
| Suprafață de lucru | 290x220 mm |
| Termostat reglabil | este |
| Tip grătar | panini press |
Пока не было вопросов.
Romana
